​אירוע בוטיק

לכל אירוע יש את תנודה הפנימית שלו, לכל לקוח יש את החלום שלו. השף עמרי גור מתמחה ביצירת המרחב הנכון עבור זרימה הרמונית של אירועים תוך כדי הכרה בחלום הפרטי של כל לקוח ויישומו על הצד הטוב ביותר. אירוע בוטיק מבית השף עמרי גור, הינו שם דבר בעולם האירוח. קלאסיקה של שירות שאין לה אח ורע, התרחשות אלגנטית, מקצועית ברמה בינלאומית, חגיגה של טעמים, ריחות וחיזיון עיניים מפנק תוך כדי ליווי צמוד, בהתאם לרצון הלקוח במשך כל האירוע.

אירוע בוטיק

תשומת הלב לכל פרט יש בה חתירה למצוינות המאפיינת את השף עמרי גור. הצלחת מיועדת לשלמות הגשה, המנות מיועדות לאיכות טעם גן עדן. כך הם פני הדברים.קייטרינג


השף עמרי גור מספק אירוע בוטיק עבור חברות המעוניינות בהשקת מוצר חדש, ארוחות עסקים חשובות ומשמעותיות, ימי הולדת ונקודות זמן החשובות לציון בחיי המשפחה, חגיגות ברית מילה, חגיגות בת ובר מצווה, חתונות יפיפיות, מעודנות או תוססות, עד שמונים איש, כנסים ואירועים מיוחדים כגון הצעות נישואין.
כל אירוע מוגש במנות מקופדות, בשירות מקצועי, קשוב ואדיב ובהטעמה לטעמים אשר מועדפים על הלקוח. חווית החושים אשר נוצרת עם הגשת המנות מאפשרת חגיגה של מרקמים, טעמים וריחות. 


שף גורמה


עמרי מאוהב בחוקי העריכה
, מדקדק באיכות חומרי הגלם, מצפה מהצוות הרחב שמגיע עמו לאותה דבקות במשימה: חגיגית צבעים ויופי שיש בה את התחושה של החיים הטובים. השף עמרי גור, פעיל בתחום יצירת אווירת אירוח אקסקלוסיבית ומפנקת במיטב העשייה בעולם הקולינארי כבר שנים. את איכות עשייתו ניתן לזקוף לזכות דרך ההתמדה בה הוא בוחר ללכת ועל ידי כך יוצר את ההתמקצעות הנדרשת עבור אירועים מלאי עונג, מתוזמנים בהגשה מדויקת ותוססים שמחה.


צור קשר