שף לאירוע פרטי

מנות השף - מתאפיינות באיכות מוצרי הגלם, בטעם משובח ובמגוון סגנונות הגשה מעוררי השראה ותיאבון. ברוב המקרים, מנות- שף, מתקשרות אצל רובנו לרגעים ואירועים מיוחדים בחיים, במהלכם, אנו זוכים ליהנות מכל מנעמי החיים המוגשים לנו בתוך צלחת מעוטרת ומסוגננת היטב.
השף עמרי גור, המתמחה בכל סגנונות הבישול, מאפשר לכל אחד ואחת מכם לשלב בין הרגעים המאושרים של חייכם לבין מנות אוכל מלאות קסם, טעם ואסתטיקה, וכל זאת במסגרת הזמנת שף פרטי לאירוע פרטי או עסקי אותו אתם מקיימים. 

שף פרטי לכל מטרה!


ברוב המקרים, הזמנת שף לאירוע פרטי, הינה חוויה דינאמית, המאפשרת לכל אחד מבאי האירוע להתרשם מאופן הכנת מנות השף. כמו כן, מנות הגורמה מותאמות לאופי האירוע וטעמם האישי של מזמיני השירות ואורחיהם.
שף לאירוע פרטי הינו שירות אישי ומעורר השראה ותיאבון, המוצע לכל אחד ואחת מכם, בין אם מדובר בהזמנת שירותי קייטרינג לכמות גדולה של משתתפים באירוע, ובין אם מדובר בהזמנת השירות לצרכי העמדת מנות גורמה לשני סועדים בלבד!

חוויה קולינארית לאירועים 

אופן הבישול ואופן הגשת המנות נקבעות מראש על ידי מזמין השירות ובהתאמה מלאה לאופי המסיבה, דבר המאפשר לכל אחד ואחת מכם, ליהנות לא רק ממנות שף משובחות ואנינות טעם, אלא גם ממגוון רעיונות קונספטואליים לתכנון האירוע, לדוגמא: במידה ואתן מקיימות מסיבת רווקות, השף עמרי גור מעמיד לרשותכן סדנת שוקולד, סדנת יין לבן וגבינות ועוד מגוון נרחב של סדנאות בישול המותאמות לאופי המסיבה.
בכל הזמנת שף לאירוע פרטי המתבצעת על ידיכם, השף עמרי גור, בונה עבורכם תפריט מגוון, המותאם לאופי המסיבה, כמות המשתתפים באירוע, מהלך האירוע וכדומה.


במקביל, תוכלו ליהנות מהיצע מגוון של שילוב מטבחים, המעצימים את חווית הטעם, הצבע והריח של כל מנה ומנה, וכפועל יוצא מכך: תוכלו להתחיל את האירוע הפרטי שלכם במזנון פתוח בסגנון אסיאתי, להמשיך למנות ראשונות מהמטבח האיטלקי, ליהנות ממנות עיקריות על בסיס האסדו ולקנח מעולם המתוקים הים-תיכוני.

במידה וגם אתם מתכננים אירוע פרטי, עסקי או אחר בזמן הקרוב, ובמידה וגם אתם מעוניינים להפתיע ולרגש את חוש הטעם של האורחים באירוע שלכם, זה הזמן להכיר מקרוב את נפלאות הטעם של השף עמרי גור. שירותי שף לאירוע פרטי מאפשרים לכל אחד ואחת מכם לגלות טעמים נפלאים וחדשים, ולאורחים שלכם הדבר מעניק חוויה קולינארית שידברו עליה עוד הרבה אחרי האירוע! 

להזמנות צלצלו 052-5257750

או ביצירת קשר